משתמשים יקרים! אספנו עבורכם תשובות לשאלות הנפוצות ביותר לגבי מוצרי SILK PLASTER.
מאמינים תוכלו למצוא תשובות רבות כאן, ואם לא, נשמח שתשאלו אותנו בעזרת פניה לנציג!

ממה עשוים טפטים נוזליים?

 

 

 

טפטים נוזליים  מוצר אקולוגי שמורכב אך ורק מחומרים טבעים כגון סיבי משי וכותנה בתוספת מינרלים טבעים. חברת SILK PLASTER עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר באיכות הסביבה וכל שנה משתתפת וזוכה במקומות הבכירים ביותר. טפטים נוזליים אנטיאלרגניים ואנטיסטטיים, כך שבנוסף ליופי בית הופך להיות נוח ומוגן לאנשים הרגישים.

מידע נוסף ואיכות אישורים ניתן למצוא בסעיף "אודות טפט נוזלי"

איך מתקינים טפטים נוזליים ומה צריך בישביל זה?

טפטים נוזליים מבית SILK PLASTER מוצר מקטגוריה "עשה זאת בעצמך". מכוון שחומר ידידותי מאוד להתקנה ולא מהווה שום סיכון למתקין, ניתן לשינויים גם לאחר מספר שעות מאז תחילת העבודה ומתגבר בעצמו על שטח ההתקנה, אפשר ללא שום פחד וחשש לעשות זאת גם ללא ידע מורכב.
כלי עבודה הם מרית פלסטיק, מיכל פלסטיק לצורך ערבוב וסולם כדי להגיע לכל המקומות!
לאחר 10-15 דקות של ניסיון  תופתעו לגלות עד כמה שיפוץ יכול להיות פשוט ומהנה.
באתריינו תוכלו למצוא הוראות הכנה ושלבי התקנה של טפטים נוזליים ואנו תמיד נשמח לענות לכל שאלה.

האם אפשר לשתוף / לתקן טפטים נוזליים?

טפטים נוזליים מייצרים תופעת "קיר נושם", דבר הכרחי בביתי מדינת ישראל ובשינויי טמפרטורות מצדדי הקיר. לכן כולנו רוצים לעשות לא רק שיפוץ איכותי אלה גם לאורך זמן. נתחיל בזה שטפטים נוזליים אנטי סטטיים ולא מושכים אבק. יחד עם זאת שילדים קטנים או חיות מחמד יכולים בקלות "להכניס" שינוים בעיצוב הבית שלכם, טפטים נוזליים חומר אידאלי למצבים כאלה. ניתן להתגבר על דברים קלים בעזרת מתלית לחה ובמצבים פחות נעימים כגון שריטות עמוקות, ציורים עם טושים או כתמים גדולים, ניתן לבצע תיקון מקומי. פשוט נרתיב את האזור ונוריד לכלוך או ניישר אזור שריטה.
שאריות החומר מהתקנה מאפשרות להשאר רגועים ולחזור למראה היפה בקלות רבה.

 

מה לעשות אם בא לי שינוי?

רוצים להחליף מראה למשהו חדש? גם בזה טפטים נוזליים מפתיעים. פשוט להרטיב את החומר ולהוריד אותו בעזרת מרית רגילה. ברגע ששטח מתייבש אפשר להתקין טפטים חדשים – ממש החלפת עיצוב הבית תוך 24 שעות!

עדיין נשארו שאלות?

אתם תמיד יכולים לקבל תשובות באמצעות הטופס למטה או על ידי התקשרות 052-7994847.

Error: Contact form not found.